Novinky      Hry      O týmu      Kontakt      English version


Vítejte na stránkách herního týmu NIHILIS, který se zabývá tvorbou amatérských, nekomerčních her.


Novinky
24.3.2006
S příchodem nových grafiků se pozměnil celkový vzhled hry DeMorte. Aktuální artworky z vývoje této adventury najdete zde. Zároveň stahuji minulé screenshoty, které již naopak aktuální nejsou a ve hře se nakonec neobjeví.

2.3.2006
Přidáno fórum, kam můžete psát své názory a dotazy.

29.11.2005
Přidáno zepár nových informací ohledně tvorby DeMorte plus nějaké nové ukázky grafiky a muziky ze hry. Hra má nového scénaristu a nový scénář, takže příběh je opět úplně o něčem jiném...

30.06.2005
A opět jedna drobná změna...NiHiLiS opět ožívá a s ním i DeMorte...nějaké nové fotky z natáčení najdete v sekci Hry....

06.06.2005
Opět jedna drobná změna...NiHiLiS končí...menší bonus na rozloučenou ... muzika z Mrtvého města v jednom zip balíku ve formátu ogg a ve stejně mizerné kvalitě a délce jako ve hře...

19.05.2005
Zepár drobných změn...tak za prvé projekt DeMorte totálně zrušen....a za druhé ruším knihu přání a stížností...pokud má někdo dotaz, ať použije email či formulář uvedený na této stránce.

02.02.2005
Z dalekého vesmíru zpátky na Zemi a do naší doby. Kompletní přepsání scénáře uvrhlo děj hry DeMorte do naprosto nového prostředí, což má za následek hromadu nové grafiky. Změny se podepsaly i na samotném příběhu hry a kromě inspirace Lovecraftovou tvorbou začíná do scénáře zasahovat čím dál více také vliv literární tvorby krále horroru S.Kinga.

08.01.2005
Zepár nových informací, screenshotů a ukázka ze soundtracku ze hry DeMorte.

12.09.2004
Něco málo informací o nové připravované hře s pracovním názvem DeMorte najdete zde.

Odkazy
        
    Copyright © NiHiLiS 2004   Design by NaRCo   English version by Jan "Mnemonic" Nedoma