Novinky      Hry      O týmu      Kontakt      English version

Omnia mors aequat


"Strávil jsem ve cvokárně snad tři měsíce…snad milión let. Trilión pokusů o sebevraždu. A celou tu dobu špatný sny…sny o jejích mrtvých očích, krvi a beznaději."

Megabajty lehce magoroidních pseudofilozofických keců, depresívní atmosférické grafiky a ambientní melancholické hudby, nesmyslného příběhu a primitivních logických problémů na vás čeká v této 2D adventuře z vlastního pohledu. Předem musím říct, že jsem sice hru dotáhl až do konce, nicméně ne do podoby, v jaké jsem chtěl toto dílko původně mít. Z nedostatku času a postupné nechuti k tvorbě došlo k brutálnímu zkrácení scénáře a a tím pádem i ke zkrácení časové dohratelnosti hry. Z původně zamýšleného rozsáhlého eposu se tak stal jen slabý odvar ve formě jakéhosi úvodu k možné několikadílné adventurní sérii. Ale to mi nemůžete vyčítat. Jsem na to sám, nikdo mi za to neplatí a navíc jsem jen člověk (občas).

Co se týče technické stránky hry, jde o 2D adventuru z vlastního pohledu vytvořené za pomoci Wintermute Engine. O audiovizuální stránku hry se stará jednoduchá renderovaná 3D grafika a původní ambientní muzika vytvořená jen a pouze pro tuto hru (takže žádné vykrádání komerčních MP3). Ke stažení je jak česká, tak i anglická verze (překlad do angličtiny a korekturu textů spáchali Jan "Mnemonic" Nedoma, Jon "BigJKO" Kristinsson a Robert "RLacey" Lacey), italská (spáchal Fabio "Fabyo" Bisesti & Adrian z Italian Adventure Games Translators Group (IAGTG)) a ruská (od Alexandra "Carmack" Sobola).


Download - Česká, anglická, italská a ruská verze - 11 Mb

Ukázky ze hry

Klikni pro zvětšení obrázku Klikni pro zvětšení obrázku Klikni pro zvětšení obrázku

Hudební ukázka ze soundtracku

    Copyright © NiHiLiS 2004   Design by NaRCo   English version by Jan "Mnemonic" Nedoma